دکتر فرهمند

تجربیات عمل اسلیو | تصاویر قبل و بعد اسلیو

بررسی تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند به همراه تصاویر قبل و بعد عمل اسلیو معده نقش مهم و به‌سزایی در تصمیم‌گیری برای انجام این جراحی برای شما خواهد داشت. این تجربیات شامل کاهش وزن بعد از عمل اسلیو، بازگشت وزن، ترس از ورود به اتاق عمل، درد‌های ناشی از عمل جراحی و مواردی از این قبیل است.

تجربیات عمل اسلیو

در این صفحه از سایت دکتر محمدرضا فرهمند، تجربیات عمل اسلیو معده از افراد مختلف را آماده کرده‌ایم، از جمله تجربه عمل اسلیو معده که در همین ابتدای نوشته، به آن می‌پردازیم.

تصاویر قبل و بعد عمل اسلیو

اگر تمایل دارید تصاویر قبل و بعد عمل اسلیو معده را مشاهده نمایید، این صفحه از سایت دکتر فرهمند مختص شما طراحی شده است. با مشاهده تصاویر قبل و بعد اسلیو معده می‌توانید تصمیم‌گیری بهتری در خصوص جراحی لاغری داشته باشید.

تجربه عمل اسلیو معده سالار عقیلی

تجربه عمل اسلیو سالار عقیلی پیش از این در آپارات و یوتیوب دکتر فرهمند منتشر شده است. سالار عقیلی، خواننده سنتی کشور، به تبع اضافه وزن و چاقی، دچار مشکلاتی مانند آپنه انسدادی خواب، فشار خون بالا، دیابت نوع دوم، مشکلات قلبی و مشکلات گوارشی شده بودند و پس از تجربیات ناموفق در کاهش وزن به سایر روش‌های موجود (غیر از عمل جراحی)، تصمیم به انجام عمل اسلیو معده گرفتند.

عمل اسلیو معده سالار عقیلی در بیمارستان عرفان تهران توسط دکتر فرهمند در آبان ماه 1401 انجام شد. طی عمل 45 دقیقه‌ای ایشان، حدود 80% از معده برداشته شده و کمتر از 24 ساعت پس از اتمام عمل، ایشان ترخیص شده‌اند. عمل اسلیو معده ایشان به روش لاپاراسکوپی منجر به کاهش وزن 50 کیلویی و درمان بیماری‌های آپنه انسدادی خواب، فشار خون، دیابت و برطرف شدن مشکلات گوارشی شد.

عمل اسلیو سالار عقیلی

تجربه عمل اسلیو معده و افتادگی پوست

تجربه عمل اسلیو معده آقای حیدری (اسم مستعار) از افتادگی پوست ایشان بعد از عمل جراحی و کاهش وزن است. دغدغه بسیاری از متقاضیان کاهش وزن و عمل اسلیو معده، افتادگی و شل شدن پوست بعد از کاهش وزن است، مشکلی که آقای حیدری با آن مواجه شد. تغییرات وزنی و شکست لیپید و استرس‌های ایجاد شده بر کلاژن و الاستین پوست در زمان چاقی، موجب شل شدن و افتادگی پوست خواهد شد.

کلاژن و الاستین، به پوست خاصیت ارتجاعی داده و باعث می‌شود پس از تغییرات وزنی و عمل‌های جراحی، پوست به جای قبلی خود بازگردد. اضافه وزن و چاقی باعث ایجاد فشار و استرس به این دو ماده شده و فعالیت آن‌ها را با مشکل روبرو می‌کند.

آقای حیدری پس از کاهش وزن ناشی از عمل اسلیو معده، دچار افتادگی پوست در نواحی صورت، غبغب، شکم و پهلو شدند. برای برطرف کردن افتادگی و شل شدن پوست ایشان، استفاده از مکمل‌های دارویی پروتئین و کلاژن به صورت پودری توسط دکتر محمدرضا فرهمند پیشنهاد شد که پس از مصرف یک دوره کامل از این مکمل، مشکل بوجود آمده به طور کامل برطرف شد.

تجربه عمل اسلیو

تجربه اسلیو معده و ترس از اتاق عمل

اکثر افراد، فکر می‌کنند انتقال به اتاق عمل به این شکل است که روی تخت بیمارستان دراز کشیده‌اند، یک نفر سرم را در دست گرفته و بهیار یا کمک بهیار با هل دادن تخت، به سمت اتاق عمل می‌روند. حین حرکت به سمت اتاق عمل نیز مهتابی‌های بیمارستان به سرعت از دید شما گذر خواهد کرد!

اما اینطور نیست. در عمل اسلیو معده، با توجه به اینکه جراحی اورژانسی محسوب نمی‌شود، بیمار می‌تواند در ساعت مشخص شده توسط پزشک و کادر اتاق عمل، پس از پوشیدن گان اتاق عمل و انجام پیش‌نیازهای قبل از عمل اسلیو، به اتاق عمل مراجعه کنند. البته، نحوه انتقال به اتاق عمل به مقررات بهداشت محیط بیمارستان نیز بستگی دارد. در برخی از بیمارستان‌ها، ضوابط بهداشت محیط حکم می‌کند بیمار باید به وسیله تخت بیمارستانی به اتاق عمل منتقل گردد.

بیهوشی عمل اسلیو معده، معمولا بیهوشی عمومی خواهد بود. در بیهوشی‌های عمومی بیمار معمولا به خوابی عمیق فرو می‌رود و پس از انجام جراحی و به‌هوش آمدن، عوارض ناشی از بیهوشی مانند گیجی و خواب‌آلودگی، درد عضلات و حالت تهوع و استفراغ در کمترین حالت ممکن خواهد بود.

در بیهوشی‌های عمومی معمولا از داروهای تزریقی گروه بندزودیازپین، کتامین، پروپوفول و اتومیدیت و داروهای بیهوشی استنشاقی مانند ایزوفلوران، سووفلوران و دسفلوران توسط ماشین بیهوشی استفاده می‌شود. ماشین بیهوشی یا دستگاه بویل توسط دکتر، پرستار یا متخصص بیهوشی با هدف حفظ بیهوشی بیمار در طول عمل جراحی، مدیریت می‌شود. این امید را به شما می‌دهیم که استفاده از ماشین بیهوشی در عمل جراحی، نرخ مرگ‌ومیر ناشی از بیهوشی حین جراحی به طرز چشمگیری کاهش داده است.

تجربه عمل اسلیو 5
تجربه عمل اسلیو 6
تجربه عمل اسلیو 7
تجربه عمل اسلیو 8

تجربه اسلیو معده و کاهش وزن

تجربه عمل اسلیو خانم آقایی (اسم مستعار) و کاهش وزن بعد از آن نشان می‌دهد که 6 ماه پس از عمل اسلیو، بیشترین کاهش وزن را داشته و تا 2 سال بعد از عمل این کاهش وزن ادامه داشته است. وزن ایشان قبل از عمل اسلیو معده چیزی در حدود 181 کیلوگرم بود که در 6 ماهه اول پس از اسلیو به وزن 146 کیلوگرم و پس از یکسال، به وزن 100 کیلوگرم رسیدند. برای درک بهتر میزان کاهش وزن پس از عمل اسلیو، پیشنهاد می‌کنیم مطلب مدت زمان کاهش وزن بعد از عمل اسلیو را مطالعه کنید.

تجربه اسلیو معده و عوارض بعد از آن

با توجه به اینکه عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی انجام می‌شود، عوارض بعد از جراحی در کمترین حالت ممکن است. برای درک بهتر عمل لاپاراسکوپی پیشنهاد می‌کنیم مطلب آماده شده در وبلاگ دکتر فرهمند را مطالعه کنید. پس از عمل اسلیو، حفره‌های ایجاد شده در شکم بیمار بخیه شده و حدودا 10 روز برای بهبودی زمان نیاز دارد. یکی از عوارض شایع عمل اسلیو، نشتی معده بیماران است که بر اثر پرخوری و وارد کردن حجم زیادی از غذا در معده اتفاق می‌افتد.

نشتی معده یعنی مصرف غذا بیش از ظرفیت معده بوده و باعث پارگی منگنه معده (محل بخیه قسمت جدا شده معده) می‌شود.

عکسهای عمل اسلیو معده

عکسهای عمل اسلیو معده انجام شده توسط دکترمحمدرضا فرهمند و تغییرات وزنی بیمار، برای شما ارائه شده است. تمامی عکسهای عمل اسلیو معده با رضایت بیماران و به جهت تسهیل در تصمیم‌گیری متقاضیان محترم ارائه شده است.

تجربه عمل اسلیو 1
تجربه عمل اسلیو 4
تجربه عمل اسلیو 3
تجربه عمل اسلیو 2