دکتر فرهمند

هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده دکتر فرهمند به شرایط و عوامل متعددی بستگی دارد. در این مطلب سعی داریم به بررسی هزینه عمل اسلیو معده توسط دکتر محمدرضا فرهمند بپردازیم و مشخص کنیم هزینه اعلامی، برای انجام چه مواردی است.

هزینه عمل اسلیو معده دکتر فرهمند

هزینه عمل اسلیو معده دکتر فرهمند براساس عوامل زیر تعیین می‌شود:

1. مهارت و تجربه جراح

یکی از عوامل تعیین کننده هزینه عمل اسلیو معده، تخصص جراح است. دکتر محمدرضا فرهمند دکترای تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده است. همچنین ایشان دوره‌های فلوشیپی و تخصص خود را در برترین مراکز علمی کشورهای خارجی مانند بلژیک، آلمان و آمریکا طی کرده است. در دوره‌های فلوشیپی گذرانده شده، دکتر فرهمند تکنیک‌های وسیع و نوینی از عمل لاپاراسکوپی را فرا گرفته است. در کارنامه حرفه‌ای دکتر فرهمند، بیش از 15 هزار عمل جراحی موفق ثبت شده است.

2. بیمارستان محل عمل اسلیو معده

به طور معمول، دکتر محمدرضا فرهمند عمل اسلیو معده را در بیمارستان عرفان تهران انجام می‌دهند. اتاق عمل بیمارستان عرفان تهران مجهز‌ترین دستگاه‌ها و ابزارهای جراحی را در اختیار دارد که خطرات عمل جراحی را به حداقل می‌رساند. همچنین استفاده از این تکنولوژی و دستگاه‌ها موجب می‌شود تا دوره نقاهت بیمار 24 ساعت بیشتر نبوده و پس از این زمان، بیمار می‌تواند به فعالیت روزانه خود برسد. بیمارستان عرفان یکی از بیمارستان‌های 5 ستاره در ایران است که هزینه‌های جراحی در آن به نسبت سایر بیمارستان‌ها، بیشتر خواهد بود.

هزینه عمل اسلیو معده

3. پیچیدگی و ریسک‌های مرتبط با عمل

هرچه جراحی پیچیده‌تر باشد، ممکن است هزینه آن بیشتر شود. پیچیدگی و ریسک‌های مرتبط با عمل اسلیو معده، می‌تواند بیماری‌های زمینه‌ای بیمار باشد که ممکن است عمل را پیچیده و مدت زمان آن را بیشتر کند. به طور مثال، در صورتی که شخص متقاضی عمل اسلیو معده به دیابت مبتلا باشد، ممکن است حین عمل اسلیو افت قند اتفاق بیفتد که عوارضی مانند عفونت، بروز مشکلات کلیوی و مواردی از این قبیل دور از ذهن نخواهد بود.

4. بیهوشی حین عمل جراحی

عمل اسلیو معده به طور معمول با بیهوشی عمومی انجام می‌شود. در بیهوشی عمومی، بیمار به وسیله داروی تزریقی یا ماسک بیهوشی، در طول عمل به خواب عمیقی فرو خواهد رفت. قبل از عمل اسلیو، پزشک یا متخصص بیهوشی شما را معاینه می‌کند تا بهترین نوع بیهوشی را مطابق شرایط شما انتخاب کند.

همچنین نوع داروی بیهوشی استفاده شده حین عمل جراحی و تجهیزات بیهوشی در هزینه عمل اسلیو معده اثرگذار خواهند بود. بیهوشی می‌تواند به صورت سنتی انجام شود یا از ماشین‌های بیهوشی استفاده شود. با توجه به موارد گفته شده در مورد بیهوشی عمل، هزینه بیهوشی حین عمل با توجه به سطح آموزش متخصص بیهوشی، دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده، داروی بیهوشی و مواردی از این قبیل تعیین می‌شود که در هزینه عمل اسلیو تاثیرگذار هستند.

5. مراقبت‌های قبل و بعد از عمل اسلیو معده

مراقبت‌های قبل و بعد از عمل اسلیو معده شامل تست‌های آزمایشگاهی قبل از جراحی، اشعه ایکس و ویزیت بعد از عمل است. این مراحل و آزمایشات به پزشک و بیمار اطمینان می‌دهد بیماران از نظر فیزیکی برای جراحی آماده هستند و ویزیت پس از عمل بررسی می‌کند که بهبودی بیمار در مسیر درستی قرار دارد یا خیر.

6. تجهیزات مورد استفاده در عمل اسلیو معده

برای عمل اسلیو معده، یک‌سری لوازم و تجهیزات مورد نیاز استفاده می‌شود. از تجهیزات مورد نیاز می‌توان به گان، استپلر (منگنه) معده، ماسک بیهوشی، سوزن ورس، لاپاراسکوپ، لنز 30 درجه لاپاراسکوپی، پورت 10 و ماندرن، پورت 5 و ماندرن، پورت 12، اکارتور و پایه آن، گرسپر قفل‌شو و گرسپر معمولی، لیگاشور، دستگاه استپلر، تروکار، ساکشن و سوزن‌گیر و مواردی از این قبیل اشاره کرد. توجه داشته باشید که این تجهیزات، از معتبرترین و بهترین برندهای خارجی موجود در بازار ایران استفاده می‌شود.

هزینه عمل اسلیو معده

 

حال که با عوامل تعیین کننده هزینه عمل اسلیو معده دکتر فرهمند آشنا شدید، می‌توانید با توجه به شرایط شخصی خود، با شماره 02122380167 تماس گرفته و قیمت را استعلام کنید. توجه داشته باشید که برخی از بیمه‌های تکمیلی و مکمل هزینه اسلیو معده را پرداخت خواهند کرد. این پرداخت به قوانین بیمه شما مربوط بوده و بهتر است قبل از انجام عمل، از بیمه خود اطلاعات کامل را دریافت کنید.

در صورتی که بیمه شما عمل اسلیو معده را عمل زیبایی تلقی کند، ممکن است بازپرداخت هزینه اسلیو معده شما را تائید نکند اما، در صورتی که بیمه این عمل را جراحی سلامتی به شمار آورد، هزینه عمل اسلیو معده از طریق بیمه به شما پرداخت خواهد شد.